Author Topic: F.B.I. - Sedinte/Antrenamente  (Read 51 times)

CaTaBoY

  • Moderator
  • Newbie
  • *****
  • Posts: 6
    • View Profile
F.B.I. - Sedinte/Antrenamente
« on: January 13, 2012, 04:59:48 pm »
In cadrul sedintelor F.B.I. se vor discuta atat problemele legate de factiune si departamente in general, cat si diverse propuneri ce privesc programul zilnic si saptamanal al Biroului Federal. Sedintele sunt obligatorii si vor avea loc o data la doua saptamani:
 

In cazul in care un anumit membru, din diverse motive ce tin de viata reala, nu poate ajuge la o sedinta, va efectua o cerere de invoire dupa urmatorul model:
 


? Player name:
 ? Level:
 ? Rank:
 ? Data sedintei:
 ? Motivul invoirii:
 ? Alte precizari:
 


! Atentie:
 * As vrea sa intelegeti ca sedinta este necesara si prezenta voastra denota intr-o mica masura devotmentul si responsabilitatea de care dati dovada in F.B.I. de aceea nu voi accepta 3 invoiri consecutive ale aceluiasi player, decat daca sunt bazate pe un motiv vital (check DEX)
 * De asemenea as vrea sa intelegeti ca o sedinta implica anumite indatoriri. Intrucat eu imi respect fiecare membru si ii ascult opinia, acelasi respect il doresc si din partea voastra in cadrul acestor sedinte. Fara anim-uri caraghioase/nerelevante situatiei si fara vorbit/sms. Nu vreau sa trec la sanctiuni deocamdata, dar daca imi veti forta mana, o voi face.




Antrenamentele:
 

Antrenamentele F.B.I. sunt menite a va spori indemanarea in ceea ce priveste armele si capacitatea de a face fata anumitor situatii in combaterea diverselor infractiuni. Acestea nu sunt obligatorii, insa se va tine cont de prezenta voastra intr-o anumita masura, de aceea nu va fi nevoie de un model de invoire.
 

Antrenamentul va avea loc o data pe saptamana: Miercuri la ora 21:00.
 Responsabilul cu antrenamentele va fi subliderul, iar daca acesta nu poate ajuge, va numi un responsabil de rank egal sau consecutiv inferior (dintre membrii online) pentru ziua respectiva.
 
Log-ul antrenamentelor va fi postat in acest topic dupa modelul urmator:
 
? Antrenament tinut de:
 ? Data antrenamentului:
 ? Membrii prezenti:
 ? O mica descriere a antrenamentului:
 ? Precizari in comportamentul membrilor:
 
!Atentie:
 * Prezenta in cadrul antrenamentelor implica si atitudinea de rigoare. Responsabilul cu antrenamentul iti pastreaza dreptul de a acorda sanctiuni pentru comportamente deviante / neascultare / limbaj neplacut. De aceea rugamintea mea este ca membrii ce se obosesc a atenta acest antrenament, sa pastreze un comportament exemplar si sa dea dovada de maturitate.

Share on Facebook Share on Twitter